20
Porovnání značek jednotlivých výrobců elektrokol
6.10.2020

Recenze

Iva K.

„Byla jsem spokojená s každou částí služeb. Vše bylo naprosto bezproblémové, od rezervace, přes vyzvednutí až po vrácení. Kolo samotné bylo zánovní, pohodlné a personál ochotný. V porovnání s ostatními půjčovnami můžu zhodnotit, že jsem zde získala skvělý poměr cena x servis x kvalita kol".

Tomáš K.

„Obecně můžu říct, že jsem byl velmi potěšený. Za největší přednost jednoznačně považuji kvalitu zapůjčovaných elektrokol. U ostatních půjčoven můžete narazit sice na trochu levnější cenu, ale kvalita kola nebude nikdy tak vysoká, což vám může celý výlet znechutit. Celý proces zapůjčení, od rezervace, přes vyzvednutí, placení i vrácení, byl bez problémů. Také jsem ocenil možnost vyzvednutí na vícero místech po ČR, a navíc i případné vrácení v jiné lokalitě".

Lenka T.

„S půjčením elektrokola jsem byla velmi spokojená. Sama si elektrokolo nemohu dovolit koupit a ani bych jej tak často nevyužila. Jelikož nejsem žádný velký sportovec, pomoc do kopce se mi velice hodí. Zážitek z jízdy na tomto kole byl skvělý, baterie vydržela dlouho a já už se nemohu se dočkat, až si jej v létě opět půjčím. Rezervace kola, vyzvednutí a veškeré jednání proběhlo v pořádku. Cena je i k vzhledem ke kvalitě kol férová".